Danışma Hattı 0352 712 11 47
Mesaj


1974 yılında kurulmuş olan Odamızda aktif 186 adet üyemiz mevcuttur. Yönetim Kurulu, Meclis, Meslek Komiteleri ve İki personeli ile çalışmalarını yürütmektedir. Odamızda 5 meslek komitesi bulunmaktadır. Oda olarak amacımız üyelerinin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak ve bulunduğu bölgede ticarete olumlu etkiler yapmaktır.

Odamız kapasitesini her geçen gün arttırmaya, çalışma alanını genişleterek büyümeye devam etmektedir. Yatırım potansiyeli geniş olan İlçemizde Bünyan Ticaret Odası olarak büyümeye destek vermek, üyelerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetleri daha ileri yürütmek amacıyla bu yıl TOBB Akreditasyon Sistemine dâhil olduk, bu yılın sonunda yapılacak denetimle Odamızın 5 yıldızlı hizmet sunduğunu tescil etmiş olacağız inşallah. Odamız Sosyal yardımlara önem vermekte olup faaliyette bulunmaktadır. Biz oda olarak sivil toplum kuruluşları ve resmi dairelere eşit mesafedeyiz. İlçemizin kalkınmasında diğer odalarla ve resmi dairelerle sürekli istişare halinde bulunmaktayız.

Bünyan Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam