Danışma Hattı 0352 712 11 47
Birim Politikaları


MALİ POLİTİKAMIZ

Mali kaynakların önemli bir hizmet aracı olduğu bilinciyle üyelerinin ve tarımsal paydaşlarının sosyo-kültürel hayatlarına katkı sağlayacak şekilde , ana hedefimiz olan oda üyelerinin ulusal ve uluslar arası boyutta birer aktör olarak kendi pazarları içerisinde söz sahibi olmalarını sağlamaktadır . Mali kaynaklarını bu ana hedef doğrultusunda güçlü ticaret politikaları geliştirerek yatırım ortamlarının iyileştirilmesi için farkındalık oluşturan ; sürdürülebilir ve kalite üretimini teşvik eden yatırımların yapılmasını ve kaynakların ekonomik kullanılmasını sağlayan faaliyetler doğrultusunda kullanılır .

ÜYE İLİŞKİLERİ POLİTİKAMIZ

Üyelerin dilek , önerilerini ve şikayetlerini kolayca iletmelerini sağlamak ; bu talepleri hızlı , etkin , objektif , adil ve gizlilikle değerlendirmek , çözüm odaklı , uygulanabilir çözüm önerileri bulmak ve uygulamak . Kalite standartlarımızı daha ileri bir seviyeye  taşıyıp vizyon ve misyonumuz doğrultusunda hızlı ve kaliteli hizmeti sunmak . Üyelerin eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek üyelerimize ve üyelerimizin çalışanlarına eğitimler düzenlemek . Üyelere güler yüzlü hizmet vermek . Üyelerin yurt içi ve yurt dışı yatırımlar yapmalarını teşvik etmek .

BİLGİ İŞLEM POLİTİKAMIZ

Güçlü kurumsal alt yapısıyla , oda işlemlerinde sektörel gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip ederek , üyelerine dünya standartlarında kaliteli hizmet vermek , üyelerin mesleki etkinliklerini kolaylaştırmak , kurumsal gelişmelerini sağlamak amacıyla odamızın istikrarlı büyümesi ve alanında uluslar arası kimliğe ulaşması için sunacağı hizmet anlayışında ‘’kalite’’yi kılavuz edinmek ve kalite düzeyini gelişen teknoloji doğrultusunda arttırmaktır .

HABERLEŞME POLİTİKAMIZ

Sanayi ve ticarette yaşanan gelişmelerin paydaşlarına en hızlı ve doğru şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla en son bilgi ve iletişim teknoloji araçlarını kullanarak güncel verilerin paylaşımını sağlamak ; üyelerin sanayi ve ticarette global aktörler arasında yer almasına imkan tanıyacak bilgileri paylaşmak , Bünyan Ticaret Odası’nın temel haberleşme politikasıdır .

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Bünyan Ticaret Odası her bir çalışanını ayri bir birey ve diğer değer olarak değerlendirir . Bu konuda izlediği politika teknolojik gelişmeler ışığında ekip çalışması ve takım ruhunu benimseyen , etik kurallara bağlı olarak iş sorumluluğunu alabilen personeller yetiştirmek ve bu zihniyeti kavrayabilmiş kaliteli bireylerden oluşan bir takım yaratmaktır . 

Bünyan Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam